Skladník - nakládání a vykládání pneumatik

Moerdijk €17.97 40 hodín Logistika V-061027
Příplatky za směnu: 25-50 %
práce Skladník - nakládání a vykládání pneumatik Moerdijk

Popis práce

Co budete dělat
  • Sběr pneumatik pomocí ručního skeneru a vozíku EPT
  • Příprava objednávek přepravy
  • Vykládání a nakládání návěsů a kontejnerů s pneumatikami
  • Ukládání pneumatik na dopravní pás

Za posledních 50 let se společnost stala největším distributorem pneumatik pro osobní a nákladní automobily v Evropě. Zákazníkům nabízí největší zásoby pneumatik, kol a sad na kontinentu.

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 17,97 € brutto/hod (+ příplatek za směnu)
  • Příplatek za směnu: 25-50 %
  • Týdenní platby na Váš účet
  • Práce na směny při 5-20 °C
  • Ubytování s certifikátem SNF (max. 2lůžkové pokoje)
  • Pojištění
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Asistence polských koordinátorů
  • Asistence při organizaci dopravy z České republiky do Nizozemska
  • Přístup na portál s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Požadavky

Co očekáváme
  • Dlouhodobá dostupnost
  • Řidičský průkaz skupiny B je vítán
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, životopis v angličtině

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár