3G Dobra Organizacja – pod tímto názvem jsme v roce 2004 zahájili naše náborové dobrodružství v Polsku. Spolupráce se společností Covebo Uitzendbureau B.V. trvá již 15 let. Tato doba nám umožnila realizovat mnoho náborových projektů pro nizozemské zaměstnavatele a také je pro vás rozvíjet – což dynamicky děláme v pěti kancelářích v Polsku. Najdete nás ve městech Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz a Rzeszów.

Motto, kterým se naši zaměstnanci řídí, se již léta nemění. „Prostě dobře organizovat“ je slogan, který nás může odlišit od ostatních agentur. Každý den čelíme novým výzvám a klademe si stále vyšší cíle, protože rozvoj je pro nás důležitý – „kdo stojí na místě, couvá“ [1] – a proto můžeme hrdě prohlásit, že se společnost Covebo Uitzendgroep BV spojila se společností Accent Jobs. Díky tomuto spojení jsme se dostali mezi elitní skupinu 10 největších pracovních agentur v Nizozemsku.

Co to vlastně znamená? Především nová pracovní místa pro potenciální zaměstnance, lepší mzdy, větší flexibilitu a kvalitu našich služeb a rozvoj v nových odvětvích zaměstnanosti. Především je to příležitost k dalšímu pokroku a novým výzvám, což milujeme!

Děláme vše pro to, abychom se stali lídrem na trhu pracovních agentur v Nizozemsku. Naše každodenní činnosti nám umožňují každým dnem se tomuto titulu přibližovat. Ve společnosti Covebo si vážíme svých zaměstnanců, a proto nám záleží na jejich motivaci ke každodenní práci a na jejich odhodlání dosahovat společných cílů. Dobří a loajální zaměstnanci jsou pro nás velmi důležití. Oceňujeme jejich přínos pro práci a společnou eskalaci Covebo a odměňujeme je poukázkami nebo dárky od agentury.

Naše současná práce se velmi liší od té, kterou jsme pro vás dělali v roce 2004. Neustálý průzkum trhu nám umožňuje přicházet s novými řešeními a rychlé reakce na vaše připomínky nám dávají možnost lépe přizpůsobit naši nabídku vašim potřebám. Všechny tyto aktivity nám umožnily vybudovat trvalé a uspokojivé vztahy mezi našimi zaměstnanci a zákazníky.

Chcete se připojit ke skupině lidí, kteří jsou oceňováni a spokojeni se svou prací? Kontaktujte nás.

Kontakt

Jak Vám můžeme pomoci?
Výroba a logistika +420 722 948 092 Konstrukce a technologie +420 724 259 497 sabina.cizmar@covebo.cz