#Máme rádi Covebo

Covebo (KRAZ 1145) není jen personální agentura, jsou to lidé, kteří se řídí zásadou „zaměstnanec na prvním místě“. Při každodenní práci se vedeme hodnotami, které tvoří DNA společnosti.

# Rádi pracujeme

Milujeme svou práci a naše práce miluje nás. Do kanceláře přicházíme s úsměvem, protože víme, že každý den přináší něco nového. Naše práce je dynamická, stejně jako celá organizace. Víme, že ti, kteří stagnují, začínají zaostávat, a tak den za dnem hledáme nová řešení, která se stávají naší motivací. A nejsou to jen každodenní výzvy a nové projekty, ale také spousta společných integračních aktivit a zážitků. Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem zní jako klišé, ale ve společnosti Covebo to není jen zavedený slogan, je to naše realita.

# Rádi se rozvíjíme

Ve společnosti Covebo má každý jasně definovanou kariérní stezku. Na této stezce pod dohledem vedoucího nebo nadřízeného má každý možnost se neustále rozvíjet a zvyšovat svou kvalifikaci. Věříme, že každý by měl dělat to, co ho baví a pro co je stvořen, a proto se zaměřujeme na předpoklady a potenciál našich zaměstnanců. Nasloucháme také jejich očekáváním, aby mohli co nejlépe využít svou kariérní cestu. To zajišťuje, že všechny naše týmy jsou dobře sladěny a společně dosahují špičkových výsledků.

# Máme rádi překvapení

Když pracujete ve společnosti Covebo, musíte být připraveni na všechno – společné snídaně, neformální večeře, teambuildingové akce, oslavy neobvyklých svátků a soutěže.

V den čokolády jíme vánoční cukroví s Nutellou, posíláme si valentýnky a na Velikonoce si užíváme dárky, jako jsou zajíčci a čokoládová vajíčka. A pamatujeme, že i v těžších chvílích, i když sedíme doma, daleko od kolegů na oddělení, jsme stále tým Covebo.

Častokrát dostáváme dárky. Nejen na narozeniny a výročí, ale také na polské a holandské svátky. Den matek, Den rodiny, narozeniny Coveba a mnoho dalších! V pracovní agentuře Covebo tak můžete očekávat dárky!

#Jsme šťastní, že jsme spolu

Díky společnosti Covebo se cítíme jako komunita. Na oplátku dbáme na to, aby se nikdo ve společnosti Covebo necítil osamělý. Když má někdo narozeniny, zasypeme jeho stůl balónky a konfetami, a když chce šéf koblihu, postará se o to celá kancelář.

Stejně tak slavíme narozeniny zaměstnanců na našem interním portálu a chlubíme se výročími na LinkedIn.

#Rádi soutěžíme

Zdravá konkurence je nejlepší formou integrace týmu! A zajímavé soutěže mají pozitivní vliv na kreativitu, navíc jsou příjemným odrazovým můstkem pro každodenní povinnosti. Na to pamatujeme, a proto čas od času pořádáme malé soutěže s cenami. Den dětí, Den matek, Den Země nebo Den sportu… to jsou jen některé z mnoha příležitostí, jak soutěžit!

# Rádi si hrajeme

Dobře víme, že společná zábava je skvělou formou integrace týmu. Čas strávený zábavou je také příležitostí k posílení vztahů mezi zaměstnanci, což v konečném důsledku ovlivňuje spokojenost s prací a její efektivitu. Mikulášská nadílka, teambuildingové Happy Hours, táboráky… to jsou jen některé z příležitostí, které stojí za to oslavit.

V době pandemie se pracovní agentura Covebo nevzdává hry. Pořádáme online setkání a tematické integrace. Jen v listopadu a prosinci jsme v rámci Home Office společnosti uspořádali 16 takových sezení! Společně jsme se navzájem strašili na Halloween, učili se, jak pečovat o pleť a líčení, vařili holandské pochoutky a doporučovali si nové filmy na Netflixu.