Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Díky tomu můžeme každý den lépe plnit vaše očekávání. Na polském trhu působíme již 15 let. Abyste nás lépe poznali, rádi bychom Vás seznámili s naší historií.

Rok 2001 byl pro společnost Covebo Uitzendgroep klíčový. Tehdy John van de Veen a Gert Bouw založili společnost Covebo Uitzendbureau B.V. Svou činnost zahájili otevřením kanceláře v Nijkerku – dnešním sídle společnosti Covebo Uitzendgroep. Tehdy se společnost začala rozvíjet a tento zlomový okamžik výrazně přispěl k dnešnímu renomé značky. Pobočka spolupracuje s firmami, které zaměstnávají specialisty – konstruktéry, operátory CNC a svářeče.

O pouhé dva roky později, v roce 2003, společnost Covebo Uitzendbureau B.V rozšiřuje své aktivity a otevírá kancelář v Bunschotenu. Byl to pro nás velký krok směrem do budoucna, který se nám vyplácí dodnes, a odměnou je spokojenost zaměstnanců pracujících ve výrobě. Zároveň jsme přinesli příležitost pro rozvoj v oblasti gastronomie.

Rozšíření aktivit bylo pro zakladatele jen začátkem, rozhodli se otevřít dveře polským zaměstnancům a vznikla agentura 3G Dobrá organizace. Kancelář v Opoli byla otevřena v roce 2004 pod vedením dnešní prokuristky Eweliny Suchan.

Neustálý rozvoj agentury umožnil rozšíření nabídky pracovních míst v nových odvětvích, čímž se vytvořila další pracovní místa. Ani na chvíli jsme se nezastavili. Abychom byli blíže lidem, kteří využívají naše služby, otevřeli jsme v roce 2005 kancelář v Katovicích. Následující roky se nesly ve znamení rozvoje polských poboček společnosti 3G Good Organization. V roce 2006 jsme otevřeli pobočku v Raciborzi a v roce 2007 otevřela své dveře novým potenciálním zaměstnancům pobočka v Kluczborku.

Rok 2008 byl v nizozemských kancelářích „novým rokem“. Pobočky v Zeewolde a Venlo začaly podnikat první kroky – dnes tyto kanceláře nabízejí širokou škálu výrobních, logistických a technických nabídek. Každý den se rozšiřují ve známých odvětvích a rozšiřuje se nabídka pracovních míst.

V následujících letech jsme se ani na chvíli nezastavili – v roce 2009 byla otevřena nejen nová nizozemská kancelář v Zeistu, ale organizace 3G Good Organisation změnila i svůj název na Covebo Work Office. Pod novým názvem fungujeme dodnes a každý den se pro vás dynamicky vyvíjíme.

V roce 2010 jsme otevřeli kancelář v Harderwijku, následovala chvíle odpočinku, ale pracovní tempo se nezpomalilo. O dva roky později jsme vyrazili s dvojnásobným počtem zaměstnanců a otevřeli jsme kanceláře ve Zwolle a Barneveldu. V roce 2013 jsme pokračovali v růstu a rozšířili jsme své aktivity o pobočku ve Sliedrechtu.

Následující roky pro nás byly poměrně náročné a v roce 2014 jsme založili kanceláře v Tilburgu a Almelu. V následujícím roce jsme rozšířili činnost polské pracovní agentury Covebo o pobočku v Zaandamu a  v Rzeszowě. V roce 2016 jsme přidali kanceláře ve Veenendallu a Meppelu.

Otevření tolika poboček nám dnes umožňuje nabízet práci prakticky po celém Nizozemsku.

Každá pobočka spolupracuje s novými závody, a tak se snažíme lépe plnit očekávání našich zákazníků.Široká nabídka pracovních míst v našich pobočkách v Polsku nám umožňuje být blíže našim kandidátům. Náš příběh pokračuje, nezastavujeme se, stále stoupáme přímo k vrcholu. Pomáhají nám členové rodiny Covebo, která zahrnuje kanceláře Covebo Uitzendgroep, pracovní kancelář Covebo a naše dočasné zaměstnance. Vzájemně se motivujeme, abychom v práci dosahovali vyšších cílů a neustále se posouvali dál!

Kontakt

Jak Vám můžeme pomoci?
Výroba a logistika +420 722 948 092 Konstrukce a technologie +420 724 259 497 sabina.cizmar@covebo.cz