Práce v cukrářské a pekařské výrobě

Vůně koblih, donutů či jiného pečiva... Kdo by ji neměl rád? Co takhle spojit příjemné s užitečným a přijmout práci v pekárně? Je to možné! Přečtěte si, jaké to je pracovat v cukrárně, a vůně croissantů s čokoládou se vám bude vybavovat nejen při hotelových snídaních.

Práce v cukrářské a pekařské výrobě- co tato práce obnáší?

A jak vypadá práce v pekárně?

Nizozemsko nabízí v tomto odvětví velké možnosti, od přípravy těsta až po pečení. V továrně je mnoho pracovišť, takže máte možnost vyzkoušet si práci na několika místech. To, kde v daný den pracujeme, závisí na poptávce a zakázkách, ale nejčastějšími úkoly zaměstnanců pekárny jsou:

  • kladení jednotlivých ingrediencí na těsto,
  • vážení výrobků,
  • pečení,
  • kontrola kvality,
  • balení hotových výrobků.

Příprava kvalitního výrobku a jeho následné doručení zákazníkovi - taková je práce v cukrárně a pekárně.

Práce v Nizozemsku - cukrářství, pekařství. Jak získám práci?

Při získávání jakéhokoli zaměstnání, a to i v oblasti cukrářských výrobků nebo pečiva, je užitečné napsat si životopis. Předchozí praxe v pekárně, ale i v jiné výrobě, včetně potravinářské, bude jistě velkou výhodou. Bude to vaše první cesta do zahraničí? Ničeho se nebojte, vše vás naučíme na místě. Nejdůležitější je vaše ochota a připravenost pracovat.

Cukrářské práce v Nizozemsku - Covebo nabízí.

Pokud do vyhledávače zadáte "práce v cukrářství", zobrazí se vám nabídky s různými platy, lokalitami a odpovědnostmi. My se však zaměřujeme na důvěru! Zde jsou naši partneři, se kterými spolupracujeme již řadu let.

Grand Duet

Tato výroba se nachází ve městě Beuningen a specializuje se na cukrářské a pekařské výrobky. Nabízí croissanty, pečivo, rohlíky, bagety, pizzové těsto a koblihy. Základní mzda činí 10,95 € brutto/hod., s atraktivními příplatky za směnný provoz. Grand Duet je místo, kde je možné pracovat jako pár, často na stejné směně!

Van Diermen

Tento rodinný podnik se sídlem v Bunschotenu se specializuje na výrobky z listového těsta. Továrna spolupracuje se 130 externími subjekty. Mzda? Také 10,95 € brutto/h. včetně příplatků za směny. Závodem se nese aromatická vůně pečiva a čokolády, takže pokud máte zájem o práci v cukrářské a pekařské výrobě, přihlaste se ještě dnes!

Europastry

Europastry vyrábí různé druhy pečiva, croissanty a koblihy. Továrna se nachází ve městě Oldenzaal. Mzda je 10,95 € brutto/h. a k dispozici jsou vynikající hodinové bonusy. Společnost nabízí práci pro páry. Vaší hlavní náplní práce bude balení hotových cukrářských výrobků, především koblih a croissantů.

VSI

Továrna se nachází v Leerdamu a je předním výrobcem energetických a müsli tyčinek, müsli, sušenek, krekrů, preclíků, toastových chlebíčků a dalších pochutin. Hodinová mzda činí 10,61 € brutto. K dispozici jsou také hodinové bonusy, které se počítají již od 18:00. Jedná se o jednu z největších společností zabývajících se balením potravin. Má 38 výrobních závodů, z toho 3 v Evropě.

 

Pečení sladkého pečiva je v Nizozemsku jistě velmi lákavá práce. Balení pečiva, koblih, koláčů nebo croissantů probíhá na výrobní lince, obvykle při pokojové teplotě, která se však může lišit v závislosti na konkrétní pozici. Chcete se dozvědět více podrobností? Zavolejte nám na číslo +48 77 545 75 75 nebo si vyberte nabídku z níže uvedeného seznamu a vyplňte formulář na této stránce.

related job

related.job.description

Tísňová čísla v Nizozemsku. Co dělat v případě nouze?

4 min.abbr5 května 2022

Nabídky práce pro páry v Nizozemsku

2 min.abbr5 května 2022

Co určitě stojí za to vidět v Amsterdamu, 6 míst, která musíte navštívit.

5 min.abbr5 května 2022