Pracovník prádelny pro průmyslové a stravovací služby

Utrecht €13.27 36 hodín Výroba V-094042
Dojíždění do práce zdarma
práce Pracovník prádelny pro průmyslové a stravovací služby Utrecht

Popis práce

Co budete dělat
  • Vykládání kontejnerů s textiliemi určených k praní
  • Třídění textilií určených k praní (ložní prádlo, ručníky, záclony atd.)
  • Obsluha pracích, mandlovacích a skládacích strojů
  • Kontrola kvality čistoty a dodržování předpisů v každé fázi práce
  • Příprava vypraných textilií k vyzvednutí zákazníky a jejich ukládání do vozíků

O společnosti

Krátký úvod

 Prádelna byla založena v roce 1859 a dnes je to jedna z největších prádelen v Evropě. Poskytuje služby pro hotely a restaurace. Zabývá se praním a mandlováním ložního prádla, ručníků, ubrusů, utěrek atd. Díky svým dlouholetým zkušenostem má rozsáhlé zkušenosti v oblasti gastronomických textilií. Kromě praní a přepravy prádla nabízí také nákup a/nebo pronájem ložního, koupelnového, stolního a kuchyňského textilu.

#produkce

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 13,27 EUR brutto/hod
  • Příplatek za směnu: 12,5 % - 50 %
  • Týdenní výplata na Váš účet
  • Možnost práce přesčas
  • Stabilní práce na dlouhou dobu
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF
  • Pojištění
  • Polští koordinátoři
  • Doprava do Nizozemska
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy a dalším užitečným informacím

Požadavky

Co očekáváme
  • Komunikativní znalost polštiny
  • Zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou
  • Požadovaný životopis

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár

Ano, zaujalo mě to