Demoliční dělník

Nijkerk €450 €500 40 hodín Stavebnictví V-088042
Nástup ihned
Demoliční dělník - Nijkerk

Popis práce

Co budete dělat
  • Vnější a vnitřní demolice budov pomocí nářadí
  • Částečné nebo úplné demolice soukromých domů, bourání příček, odstraňování omítek, odstraňování obkladů a dlažeb pomocí manuálního nářadí
  • Zvedání podlah a obkladů, odborná montáž dveří a oken
  • Odstraňování stavební suti

O společnosti

Krátký úvod

Společnost Covebo Construction Auxiliary v Nijkerku je v kontaktu s mnoha klienty a pro své nizozemské partnery stále hledá demoliční dělníky. Práce probíhá po celém Nizozemsku, projekty jsou dlouhodobé a různorodé.

#stavebnictví

Výhody

Co nabízíme
  • Týdenní mzda 450 - 500 € netto/týden (40 hodin /uvedená částka je již po odečtení nákladů na bydlení, daně a pojištění)
  • Smlouva v češtině
  • Pracovní podmínky podle nizozemského práva
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Dobře vybavené a čisté ubytování s novým ložním prádlem, bezplatným internetem
  • Pro všechny zaměstnance uzavíráme nizozemské zdravotní pojištění
  • Koordinátoři, kteří Vám rádi pomohou s pracovními a administrativními záležitostmi
  • Pracovní oděv, bezpečnostní obuv a veškeré ochranné pomůcky potřebné pro bezpečnou práci zajišťuje naše společnost
  • Pomoc při vyřizování úředních záležitostí [nizozemské DIČ (BSN), otevření bankovního účtu]
  • Nizozemské zdravotní pojištění pro všechny naše zaměstnance
  • Bezplatná účast na různých školeních, např. řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík, průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku (jednodenní kurz pod vedením odborníka)
  • Pomoc při získání osvědčení o bezpečnostní technice (VCA)/ náklady hradí společnost
  • U nás poskytujeme služební vozidlo zcela zdarma!
  • V případě vlastního auta hradíme cestovní náklady ve výši 0,23 €
  • Letní a vánoční dárkové ohodnocení
  • Placená dovolená a příspěvky do penzijního fondu

Požadavky

Co očekáváme
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkušenosti ve stavebnictví
  • Komunikační dovednosti v angličtině nebo němčině
  • Řidičský průkaz je vítán
  • Osobní automobil je vítán
  • Platná zkouška VCA, bude také výhodou

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to