Příjem vráceného zboží ve skladu známého obchodního řetězce

Tilburg €13.27 40 hodín Výroba V-061686
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
práce Příjem vráceného zboží ve skladu známého obchodního řetězce Tilburg

Popis práce

Co budete dělat
  • Přijímání vráceného zboží od řetězců obchodů s potravinami
  • Vykládání přepravek a recyklovatelných obalů, jako jsou skleněné a plastové lahve
  • Třídění přijatého zboží
  • Ukládání přepravek na pásový dopravník

Kuehne Nagel je moderní logistický sklad s pobočkou v Tilburgu. Nabízí inovativní a ekologická řešení logistických služeb. Zaměstnává více než 82 000 lidí na více než 1 300 místech ve 100 zemích a je jednou z největších přepravních společností na světě.

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 13,27€ brutto/h
  • Příplatek za směnu: 35-100 %
  • Týdenní platby na Váš účet
  • Práce na tři směny při optimální teplotě
  • Ubytování s certifikátem SNF (max. 2lůžkové pokoje)
  • Pojištění
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Podpora polských koordinátorů
  • Pomoc při organizování dopravy do Nizozemska
  • Přístup na portál s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy

Požadavky

Co očekáváme
  • Komunikační dovednosti v angličtině
  • Řidičský průkaz skupiny B je vítán

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár