primary-job-image

Tesař / montáž bednění

Práce s bednicím systémem Paschal.

  • Almere
  • Stavebnictví
  • €550
  • Znalost angličtiny nutná

Popis práce

Co budete dělat

  • Montáž a demontáž bednění, montáž prefabrikovaných prvků a izolace
  • Práce s bednicím systémem Paschal
  • Provádění prací na základě technických výkresů

Výhody

Co nabízíme

  • Mzda 550€ netto/40h
  • Pracovní smlouva podle nizozemských předpisů
  • Týdenní platba na Váš účet
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF - jednolůžkové pokoje
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Plné pojištění během pobytu
  • Možnost pracovat na ZZP nizozemská živnost - dlouhodobá smlouva
  • Trvalý přístup k výplatní pásce, pracovnímu výkazu a dalším dokumentům prostřednictvím Vašeho online profilu zaměstnance

Požadavky

Co očekáváme

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (podmínka)
  • Zkušenosti s výše uvedenou prací
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Požaduje se životopis v angličtině

Společnost provádí výstavbu staveb, jako jsou mosty a tunely.

#stavebnictví

Bonusy