primary-job-image

Balení donutů

Sladká práce ve 3-směnném provozu

  • Oldenzaal
  • Výroba
  • €13.68
  • Znalost angličtiny nutná

Popis práce

Co budete dělat

  • Práce na pásové lince při balení cukrářských a pekařských výrobků do krabic (koblihy, cukrovinky, sušenky)
  • Možnost pracovat na pozici obsluhy stroje

Výhody

Co nabízíme

  • Mzdová sazba: 13,68€ brutto/hod
  • Příplatek za směnu: 34 %-100 %
  • Týdenní výplata na účet a další bonusy
  • Ubytování podle certifikátu SNF
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Doprava do práce v Nizozemsku
  • Plné pojištění během pobytu
  • Péče koordinátorů
  • Trvalý přístup k výplatní pásce, pracovnímu výkazu a dalším dokumentům prostřednictvím Vašeho online profilu
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Požadavky

Co očekáváme

  • Požaduje se znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B je další výhodou
  • Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány

O společnosti

Krátký úvod

Závod, který je lídrem ve výrobě mraženého těsta na chléb, pečivo, koláče a občerstvení. Je to moderní pekárenská společnost, která nabízí nejlepší a nejmodernější řešení pro různé zákazníky v různých zemích.

#výroba

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě