primary-job-image

Stavební malíř

Komunikační dovednosti v angličtině

  • Genemuiden
  • Technika a instalace
  • €480
  • €500
  • Znalost angličtiny nutná

Popis práce

Co budete dělat

  • Příprava povrchu před malováním (čištění, vyplňování defektů)
  • Malování vnitřních a vnějších povrchů různými typy barev

Výhody

Co nabízíme

  • Týdenní plat: 480-500 EUR netto, částka po odečtení všech srážek na daně, pojištění a bydlení
  • Stabilní zaměstnání na základě nizozemské pracovní smlouvy
  • Ubytování v jednolůžkových pokojích v souladu s certifikátem SNF
  • Plné pojištění během pobytu
  • Podpora koordinátora
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy a dalším užitečným informacím
  • Nepobíráme žádné poplatky

Požadavky

Co očekáváme

  • Zkušenosti s prací malíře
  • Komunikační dovednosti v angličtině
  • Řidičský průkaz skupiny B ( vlastní automobil vítán)
  • Požaduje se životopis v angličtině

Společnost je realizátorem velkých projektů po celém Nizozemsku.

#stavebnictví

Bonusy