Shelf Stocker in a Supermarket - Night Shift Rate: €21/hour

Amsterdam €14.82 €21 32 hodín Logistika V-101058
The recruitment interview is conducted in English
Shelf Stocker in a Supermarket - Night Shift Rate: €21/hour - Amsterdam

Popis práce

Co budete dělat
  • Stocking shelves with products from pallets and carts
  • Ensuring proper display and labeling of products
  • Checking the expiration dates of food products
  • Keeping the store aisles tidy

O společnosti

Krátký úvod

Work for the most popular supermarket chain in the Netherlands! We are looking for people to stock shelves in stores in Amsterdam. Do you know English and want to get to know this beautiful city? Or maybe you plan to live here permanently? If so, you’re in luck, because we have a job for you in the Netherlands!

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Rate: €14.82 gross/hour
  • Night shift rate: €21 gross/hour
  • Bonuses from 35% to 100% depending on hours and days worked
  • Weekly payments
  • Accommodation in accordance with SNF certification
  • Insurance
  • Transport to work (bicycle or car)
  • Support from coordinators
  • Assistance in organizing transport to the Netherland

Požadavky

Co očekáváme
  • Communicative level of English. The recruitment interview is conducted in English
  • Ability to work in a team
  • A driving license is welcome
  • Willingness to undertake long-term employment

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Katarzyna Kołowska

Ano, zaujalo mě to