Kompletace objednávek pomocí EPT a balení výrobků IKEA

Oosterhout €13.77 €14.97 36 hodín Logistika V-100985
Požadují se komunikační dovednosti v angličtině
Kompletace objednávek pomocí EPT a balení výrobků IKEA - Oosterhout

Popis práce

Co budete dělat
  • Balení výrobků IKEA
  • Kontrola kvality výrobků (zda nejsou poškozené)
  • Příprava výrobků k expedici
  • Vykládání, nakládání zboží - Kompletace objednávek pomocí elektrického paletového vozíku EPT (zkušenosti vítány, nicméně každý zaměstnanec absolvuje 2denní školení EPT)
  • Plnění povinností v souladu s pravidly bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

O společnosti

Krátký úvod

Společnost GXO je lídrem v poskytování nejmodernějších logistických řešení pro největší společnosti na současném trhu. Disponuje 800 logistickými centry a působí ve 27 zemích. Pobočka v Oosterhoutu je zároveň skladem pro obchodní dům IKEA. Dodává nábytek do obchodů a také balí nábytek, který si zákazníci objednávají online.

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 13,77 EUR brutto/hod
  • Příplatek: 8,75 %
  • Platby vyplácené týdně na váš účet
  • Smlouva ve češtině, pracovní podmínky dle nizozemských právních předpisů
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Možnost pracovat ve dvojici nebo ve skupině
  • Práce ve třísměnném provozu, 8-20 °C
  • Nizozemské zdravotní pojištění pro všechny zaměstnance
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Koordinátoři, kteří vám rádi pomohou
  • Pomoc při vyřizování úředních záležitostí [nizozemské DIČ (BSN), otevření bankovního účtu].
  • Pomoc s organizací dopravy do Nizozemska
  • Dobře vybavené a čisté ubytování s novým ložním prádlem, internetem zdarma, v souladu s certifikátem SNF(max. 2lůžkové pokoje)
  • Placená dovolená a příspěvky na penzijní připojištění
  • Máte přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy a dalšími užitečnými informacemi
  • Neúčtujeme žádné poplatky

Požadavky

Co očekáváme
  • Komunikační dovednosti v angličtině
  • Řidičský průkaz skupiny B je vítán

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár

Ano, zaujalo mě to