Operátor vysokozdvižného vozíku typ Reachtruck

Tiel €13.68 36 hodín Logistika V-100646
Nepobíráme žádné poplatky
Operátor vysokozdvižného vozíku typ Reachtruck - Tiel

Popis práce

Co budete dělat
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku Reachtruck
  • Přidělování zboží do příslušných oblastí skladu
  • Plnění prázdných skladovacích prostor
  • Vykládání a nakládání zboží
  • Hlášení případných závad, údržba vysokozdvižného vozíku
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

O společnosti

Krátký úvod

Společnost Kuehne Nagel je nejmodernější logistický sklad známý po celém Nizozemsku. Nabízí inovativní a ekologická řešení logistických služeb. Má více než 82 000 zaměstnanců na více než 1 300 místech ve 100 zemích a je jednou z největších přepravních společností na světě.

#vozíky

Výhody

Co nabízíme

·      Mzdová sazba: 13,68 € brutto/hod

·      Mzda je vyplácena týdně na Váš účet

·      Práce na dvě směny při pokojové teplotě

·      Smlouva v češtině, nizozemské pracovní podmínky

·      Dlouhodobé a stabilni zaměstnání

·      Pro všechny zaměstnance uzavíráme nizozemské zdravotní pojištění

·      Koordinátoři, kteří Vám rádi pomohou

·      Pomoc při vyřizování úředních záležitostí [nizozemské DIČ (BSN), otevření bankovního účtu]

·      Dobře vybavené a čisté ubytování s novým ložním prádlem, internetem zdarma, v dvoulůžkových pokojích v souladu s certifikátem SNF

·      Placená dovolená a příspěvky na penzijní připojištění

·      Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy a dalším užitečným informacím

·      Nepobíráme žádné poplatky

Požadavky

Co očekáváme
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Nizozemský certifikát pro vysokozdvižný vozík
  • Zkušenosti na pozici obsluhy vysokozdvižného vozíku
  • Řidičský průkaz skupiny B

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to