Operátor vysokozdvižného vozíku předního

Kesteren €13.98 €17.47 40 hodín Logistika V-099695
Neúčtujeme žádné poplatky za zprostředkování

Popis práce

Co budete dělat
  • Obsluha předních vysokozdvižných vozíků
  • Vykládka a nakládka kamionů
  • Doplňování prázdných míst ve skladu
  • Převážení palet se zbožím
  • Plnění úkolů v souladu s platnými bezpečnostními předpisy
  • Další skladové práce

O společnosti

Krátký úvod

Champi-mer B.V. je rychle se rozvíjející společnost se sídlem v Kesteren. Společnost se zabývá zpracováním čerstvých hub a disponuje dvěma výrobními linkami. Konečným produktem jsou mražené zpracované houby v pytlích nebo krabičkách, které jsou distribuovány po celém světě.

#vozíky

Výhody

Co nabízíme
  • Mzda: 13,98€-17,47€ hrubého/h
  • Výplaty zasílané každý týden na účet
  • Práce na tři směny v pokojové teplotě / mrazírna -12 °C
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF (max. 2 osoby na pokoj)
  • Pojištění
  • Doprava do práce (kolo nebo auto)
  • Péče koordinátorů
  • Pomoc s organizací dopravy do Nizozemska
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, ročními výkazy apod.

Požadavky

Co očekáváme
  • Platný evropský certifikát na vysokozdvižné vozíky
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Preferovaná praxe jako obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Výhodou řidičský průkaz skupiny B

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to