Obsluha vysokozdvižného vozíku v potravinářském skladu

Veghel €15.88 40 hodín Logistika V-098446
Komunikační zručnosti v angličtine
Obsluha vysokozdvižného vozíku v potravinářském skladu - Veghel

Popis práce

Co budete dělat
  • Provoz bočních vysokozdvižných vozíků s vyhřívanou kabinou v hale Deep Freeze
  • Vykládání a nakládání nákladních vozidel se zbožím
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • Vyplňování prázdných míst ve skladu

O společnosti

Krátký úvod

Společnost Sligro Food Group je lídrem na trhu v oblasti stravování. Jedná se o síť společností působících v Nizozemsku a Belgii, která se věnuje podpoře malých i velkých podnikatelů. Nabízí kompletní sortiment výrobků od chleba přes sladké pečivo, zmrzlinu, nápoje, kečupy, majonézy až po alkohol a nepotravinářské služby. Prostřednictvím 50 poboček v různých regionech Nizozemska je zajištěna minimální rychlost dodávek.

#vozíky

Výhody

Co nabízíme
  • Platby vyplácené týdně na Váš účet
  • Práce ve dvousměnném provozu při teplotě -25 °C
  • Ubytování s certifikátem SNF (max. 2lůžkové pokoje)
  • Pojištění
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Pomoc koordinátorů
  • Pomoc při zajištění dopravy do Nizozemska
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy a dalším užitečným informacím
  • Nepobíráme žádné poplatky

Požadavky

Co očekáváme
  • Komunikační dovednosti v angličtině
  • Požaduje se certifikát pro vysokozdvižný vozík reachtruck / boční vysokozdvižný vozík
  • Zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to