Operátor strojů - produkce krmiv pro zvířata

Poederoijen €21.62 40 hodín Výroba V-096213
Komunikativní znalost angličtiny + zkušenosti v potravinářském průmyslu
Operátor strojů - produkce krmiv pro zvířata - Poederoijen

Popis práce

Co budete dělat
  •  Obsluha, nastavování výrobních strojů
  • Kontrola výrobních procesů a kvality produktu
  • Čištění strojů a udržování pořádku na pracovišti
  • Hlášení poruch, drobné opravy strojů
  • Provádění povinností v souladu s platnými bezpečnostními předpisy v závodě

O společnosti

Krátký úvod

Společnost obchoduje a vyrábí krmiva pro zvířata. Nabízí široký sortiment složek pro krmné směsi, krmiva pro domácí zvířata, zemědělský obchod a farmy. Inovace a vysoká kvalita zde jdou ruku v ruce. V této moderní společnosti se budete věnovat obsluze výrobních strojů. Přidejte se k nám!

#operátoři

Výhody

Co nabízíme
  • Týdenní výplaty na účet – mzda vždy včas!
  • Mzdová sazba: 21,62 EUR brutto/hod
  • Práce v příjemných podmínkách pokojové teploty, na čtyři směny
  • Komfortní ubytování v souladu s certifikátem SNF (soukromý pokoj nebo maximálně dvoulůžkový pokoj)
  • Kompletní zdravotní pojištění
  • Pohodlná doprava do práce – na výběr kolo nebo auto
  • Stálá péče koordinátorů, vždy připravených pomoci
  • Podpora při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Neúčtujeme žádné poplatky
  • Jednoduchý přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, ročními výpisy a dalšími užitečnými informacemi

Požadavky

Co očekáváme
  • Komunikační dovednosti v angličtině
  • Zkušenosti v potravinářském průmyslu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to