Operátor strojů - výroba zmrzliny - teplá hala - vlastní ubytování

Roermond €16.69 40 hodín Výroba V-094619
Zkušenosti s obsluhou strojů min. 6 měsíců
Operátor strojů - výroba zmrzliny - teplá hala - vlastní ubytování - Roermond

Popis práce

Co budete dělat
  • Příprava a nastavení strojů
  • Kontrola výrobních procesů a kvality výrobků
  • Čištění strojů a udržování pořádku na pracovišti
  • Odstraňování základních technických závad, hlášení poruch a jakýchkoli nesrovnalostí
  • Plnění povinností v souladu s platnými bezpečnostními předpisy ve společnosti.

O společnosti

Krátký úvod

Společnost se specializuje na výrobu zmrzliny. Nabízí ovocné ledové zmrzliny, které jsou zákazníkům dodávány především prostřednictvím maloobchodních prodejců. Značka se těší oblibě po celém světě! Přidejte se k nám jako operátor strojů a staňte se jedním z těch, kteří budou zodpovědní za proces výroby lahodné zmrzliny!

#operátoři

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 16,69 € brutto/h
  • Platby vyplácené týdně na Váš účet
  • Práce ve třech směnách při pokojové teplotě
  • Péče koordinátorů
  • Přístup na portál s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy a dalšími užitečnými informacemi
  • Nebereme žádné poplatky

Požadavky

Co očekáváme
  • Vlastní ubytování a doprava do práce
  • Komunikační dovednosti v angličtině
  • Zkušenosti na pozici operátora strojů min. 6 měsíců
  • Řidičský průkaz skupiny B vítán

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to