Skladník v supermarketu - noční směna 20,04€/h

Amsterdam €14.37 €20.04 32 hodín Logistika V-067187
Požaduje se znalost anglického jazyka a životopis v angličtině
práce Skladník v supermarketu - noční směna 20,04€/h Amsterdam

Popis práce

Co budete dělat
  • Vykládání zboží z palet a vozíků do regálů v supermarketu
  • Vystavování a etiketování zboží
  • Kontrola dat spotřeby výrobků
  • Udržování vzhledu uliček prodejny

O společnosti

Krátký úvod

Znáte Amsterdam? Mluvíte anglicky a chcete poznat toto krásné město? Nebo zde plánujete žít natrvalo? Pokud ano, pak je to skvělé, protože máme pro Vás nabídku práce v Nizozemsku! Pracujte pro nejoblíbenější řetězec supermarketů v Nizozemsku! Hledáme lidi na vykládání zboží v obchodech v Amsterdamu.

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 14,37€ brutto/hod
  • Sazba za noční směnu 20,04€/hod
  • Příplatky: 35-100 %
  • Platby vyplácené týdně na Váš účet
  • Práce převážně ve večerních hodinách a několik nočních směn týdně
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF
  • Pojištění
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Péče koordinátorů
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Požadavky

Co očekáváme
  • Komunikativní znalost angličtiny (B1)
  • Řidičský průkaz je vítán
  • Životopis v angličtině
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochota pracovat dlouhodobě je vítána

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár

Ano, zaujalo mě to