Operátor svářecího robota 580-690 €/40h

Roermond €690 40 hodín Kov V-064702
Je vyžadována praxe svářeče robotů nebo svářeče MIG/MAG
práce Operátor svářecího robota 580-690 €/40h Roermond

Popis práce

Co budete dělat
  • Svařování součástí větrných turbín na moři, tj. monopilů s ponořeným obloukem 121 , podobně jako při práci se svářecím robotem
  • Zkušenosti se svařováním ponořeným obloukem 121 jsou vítány
  • Drobné úpravy s použitím metody 135/136
  • Udržování strojů v dobrém stavu

O společnosti

Krátký úvod

Společnost vyrábí základny pro větrné elektrárny umístěné na mořském pobřeží, včetně monopilů o hmotnosti až 2 000 tun, a další ocelové komponenty pro větrné turbíny na moři. Tímto způsobem společnost přispívá k budování udržitelné budoucnosti. Pracujeme v neformální atmosféře, ale vždy se společným cílem. Naše organizace se neustále rozrůstá a poskytuje prostor pro rozvoj a samostatnou práci.

#svařování

Výhody

Co nabízíme
  • Sazba: 580/670/690 netto/ 40 hod. na 1/2/3 směně (částka po odečtení všech srážek na daně, pojištění a bydlení)
  • Platba vyplácena týdně na Váš účet
  • Práce na tři směny
  • Příspěvek na dopravu ve výši 100 EUR po 12 týdnech práce
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF, jednolůžkové pokoje
  • Pomoc při dopravě do Nizozemska
  • Plné pojištění během pobytu
  • Péče polských koordinátorů
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Požadavky

Co očekáváme
  • Zkušenosti s prací na svařovacím robotu nebo se svařováním metodou MIG/MAG v rozsahu min.2 let
  • Svářečské certifikáty nejsou vyžadovány
  • Ochota učit se svařování 121- svařování je částečně automatizované
  • Certifikát VCA - lze získat na místě při nástupu do zaměstnání
  • Samostatnost a schopnost vycestovat
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Požaduje se životopis v angličtině

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to