Operátor bočního vysokozdvižného vozíku

Nijkerk €14.3 €17 40 hodín Logistika V-059265
Požaduje se komunikativní znalost angličtiny
práce Operátor bočního vysokozdvižného vozíku Nijkerk

Popis práce

Co budete dělat
  • Obsluha bočního vysokozdvižného vozíku
  • Vykládání a nakládání nákladních vozidel
  • Zaplnění prázdných míst ve skladu
  • Provádění úkolů v souladu s platnými bezpečnostními předpisy
  • Ostatní skladové práce

Krátký úvod

Hledáme obsluhu bočních vysokozdvižných vozíků,

pro logistické sklady a distribuční centra v celém Nizozemsku.

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Mzda 14,30€ - 17,00€/hod. v závislosti na zkušenostech
  • Pracovní smlouva podle nizozemských právních předpisů
  • Příplatek za práci na směny
  • Atraktivní systém bonusů
  • Ubytování podle certifikátu SNF
  • Pomoc při dopravě do Nizozemska
  • Doprava do práce v Nizozemsku
  • Pojištění
  • Pomoc polských koordinátorů
  • Neustálý přístup k výplatním páskám, časovým výkazům a dalším dokumentům prostřednictvím online profilu zaměstnance
  • Možnost dlouhodobé spolupráce!
  • Týdenní platba na Váš účet

Požadavky

Co očekáváme
  • Průkaz na vysokozdvižný vozík
  • Zkušenosti s obsluhou bočního vysokozdvižného vozíku
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Dlouhodobá dostupnost
  • Požaduje se životopis v angličtině

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár