Operátor CNC strojů

Nijkerk €500 €550 40 hodín Kov V-052785
Frézař, soustružník, operátor lisovacích strojů
práce Operátor CNC strojů Nijkerk

Popis práce

Co budete dělat
  • Práce programátora a/nebo obsluhy CNC strojů (frézek, soustruhů, laserů, lisovacích strojů)
  • Obsluha CNC strojů
  • Úprava programů/programování CNC strojů
  • Práce na základě technických výkresů

O společnosti

Krátký úvod

Pro naše nizozemské klienty hledáme operátory CNC strojů. Máme volná místa na tyto pozice: frézař CNC, soustružník CNC, obsluha laseru CNC, obsluha lisu CNC. Nabízíme volná místa v dynamicky se rozvíjejících podnicích se širokým strojním parkem.

#cnc

Výhody

Co nabízíme
  • Pracovní smlouva podle nizozemských právních předpisů
  • Sazba: 500-550€ netto / 40 h částka uvedená po všech srážkách
  •  Sazba závisí na zkušenostech uchazeče
  • Platba se vyplácí každý týden na Váš účet
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF, jednolůžkové pokoje
  • Pomoc při zajištění dopravy do Nizozemska
  • Plné pojištění během pobytu
  • Péče koordinátorů
  • Trvalý přístup k výplatní pásce, pracovnímu výkazu a dalším dokumentům prostřednictvím Vašeho online profilu zaměstnance

Požadavky

Co očekáváme
  • Zkušenosti s obsluhou některého z výše uvedených CNC strojů
  • Připravenost nastoupit do práce ihned a na delší dobu
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Požaduje se životopis v angličtině

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to