Montér návěsů pro nákladní automobily

Kesteren €540 40 hodín Kov V-050962
Požadovaná praxe jako montér nebo mechanik
práce Montér návěsů pro nákladní automobily Kesteren

Popis práce

Co budete dělat
  • Instalace světel, blatníků, kabeláže, válců a dalších součástí návěsů
  • Drobné technické práce s použitím elektrického nářadí

Firma dodává své návěsy pro nákladní automobily zákazníkům v různých odvětvích již více než 60 let.

#automotiv

Výhody

Co nabízíme
  • Mzda vyplácená týdně: 540 € netto/40h - částka po odečtení všech poplatků( daně, pojištění a ubytování)
  • Stabilní zaměstnání na základě nizozemské pracovní smlouvy
  • Ubytování v jednolůžkových pokojích v souladu s certifikátem SNF
  • Plné pojištění během pobytu
  • Péče koordinátora

Požadavky

Co očekáváme
  • Zkušenosti s montáží v automobilovém průmyslu
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Požaduje se životopis v angličtině

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár