Kompletace objednávek - skener + vozík EPT

Berkel en Rodenrijs €13.81 36 hodín Logistika V-050715
Práce bez zkušeností.
práce Kompletace objednávek - skener + vozík EPT Berkel en Rodenrijs

Popis práce

Co budete dělat
  • Kompletace objednávek pomocí vozíku EPT a ručního skeneru
  • Příprava zboží k odeslání
  • Udržování pořádku na pracovišti
  • Plnění povinností v souladu s bezpečnostními pravidly ve skladu

Přední společnost na trhu v oblasti stravování. Síť společností působících v Nizozemsku a Belgii se věnuje podpoře malých i velkých podnikatelů. Nabízí celou řadu výrobků od pečiva po dorty, zmrzlinu, nápoje, kečupy, majonézy až po alkohol a nepotravinářské služby. Díky 50 pobočkám v různých regionech Nizozemska je rychlost doručení snížena na minimum.

#logistika

Výhody

Co nabízíme
  • Mzdová sazba: 13,81€ brutto/hodinu
  • Příplatky za směny: 25-100%
  • Týdenní platby na Váš účet
  • Možnost odjezdu ve dvojicích nebo ve skupinách
  • Práce ve dvousměnném provozu: 15 °C/ studená hala 7 °C/ mraznička: -24°C
  • Ubytování s certifikátem SNF (pokoje pro max. 2 osoby)
  • Pojištění
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Péče koordinátorů
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Požadavky

Co očekáváme
  • Práce se znalostí angličtiny na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B je vítán

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár