Karosář

Rotterdam €600 40 hodín Kov V-050453
Možnost SVČ a /nebo ZZP(niz. živnost)
Pracovní nabídka Karosář Rotterdam

Popis práce

Co budete dělat

·      Oprava poškozených částí karoserie.

·      Montáž a demontáž plechových prvků.

O společnosti

Krátký úvod

Společnost má více než 3 100 zaměstnanců a za posledních 70 let se stala jednou z největších a nejvýznamnějších automobilových společností v Nizozemsku. Má více než 140 poboček v Nizozemsku, Belgii, Německu, Francii a Lucembursku. Je prodejcem vozidel Volkswagen, Volkswagen Užitkových vozů, Audi, Peugeot, Citroën, DS, Opel, Ford, Hyundai, Kia, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Smart, SEAT, KODA, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Abarth, Fiat Professional, Nissan, Dacia, Infiniti, Renault a MG. Společnost působí v mnoha oblastech automobilového průmyslu a nabízí také prodej ojetých vozidel. Ročně prodá více než 74 000 vozidel. Další součástí skupiny je vlastní leasingová společnost - s vozovým parkem čítajícím přibližně 78 000 vozidel. Je jednou ze tří největších leasingových společností v Nizozemsku. Kromě prodeje a leasingu vozidel má společnost vlastní oddělení pro opravy škod, karosářské práce a vybavení firemních vozidel.

Výhody

Co nabízíme

  • Pracovní smlouva podle nizozemských předpisů.
  • Mzdová sazba: 600€ netto/ 40 hod, částka je uvedena po všech srážkách.
  • Platba se připisuje na Váš účet každý týden.
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF, jednolůžkové pokoje.
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska.
  • Plné pojištění během pobytu.
  • Péče koordinátorů
  • Trvalý přístup k výplatní pásce, výkazu odpracovaných hodin a dalším dokumentům prostřednictvím Vašeho online profilu zaměstnance.

Požadavky

Co očekáváme
  • Zkušenosti jako karosář.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Schopnost pracovat samostatně.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Vlastní auto je vítáno.

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Rekrúter