Lakování aut

Amsterdam €540 40 hodín Kov V-043064
Pracovní smlouva podle nizozemských předpisů
Pracovní nabídka Lakování aut Amsterdam

Popis práce

Co budete dělat
  • Výběr, příprava barev a lakování vozů.
  • Možnost pracovat na živnostenský list..

O společnosti

Krátký úvod

Společnost má více než 3 100 zaměstnanců a za posledních 70 let se stala jednou z největších a nejvýznamnějších automobilových společností v Nizozemsku. Má více než 140 poboček v Nizozemsku, Belgii, Německu, Francii a Lucembursku. Je prodejcem značek Volkswagen, Commercial Vehicle, Audi, Peugeot, Citroën, DS, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Smart, Alfa Romeo, Jeep a MG. Působí na mnoha úrovních automobilového průmyslu a nabízí také prodej ojetých vozů. Ročně prodá více než 74 000 automobilů. Další součástí skupiny je vlastní leasingová společnost - s vozovým parkem čítajícím přibližně 78 000 vozidel je jednou ze tří největších leasingových společností v Nizozemsku. Kromě prodeje a leasingu vozidel má společnost vlastní oddělení pro opravy škod, karosářské práce a vybavení firemních vozidel.

Výhody

Co nabízíme
  • Pracovní smlouva podle nizozemských předpisů.
  • Mzda: 540 € netto/40h - částka po odečtení všech srážek (daně, pojištění, ubytování).
  • Týdenní platba na váš účet.
  • Ubytování dle certifikátu SNF, jednolůžkové pokoje.
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska.
  • Plné pojištění během pobytu.
  • Péče polských koordinátorů.
  • Trvalý přístup k výplatním páskám, časovým výkazům a dalším dokumentům prostřednictvím online profilu zaměstnance.

Požadavky

Co očekáváme
  • Zkušenosti jako autolakýrník.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Schopnost pracovat samostatně.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Osobní automobil je vítán.

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou pracovní agenturu

Pracovní agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Holandsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Holandska

Ráda pomůžem

Kontaktte má

Štefan Čižmár

Rekrúter