TIG svářeč - stroje pro potravinářský průmysl

Boxmeer €584 40 hodín Kov V-043063
Svařování strojů pro potravinářský průmysl
práce TIG svářeč - stroje pro potravinářský průmysl Boxmeer

Popis práce

Co budete dělat
  • Svařování plechů a trubek z nerezové oceli pro potravinářský průmysl
  • Svařování - 80 % TIG/20 % MIG/MAG
  • Svařování ve všech svařovacích polohách
  • Montážní práce - stavba od základu

O společnosti

Krátký úvod

Společnost se zabývá výrobou strojů pro potravinářský ("drůbežářský, masný a rybí") průmysl.

#svařování

Výhody

Co nabízíme
  • Pracovní smlouva podle nizozemských právních předpisů
  • Mzda: 584 € netto/40h, částka po odečtení všech srážek (daně, pojištění, ubytování)
  • Týdenní platba na Váš účet
  • Ubytování dle certifikátu SNF, jednolůžkové pokoje
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Plné pojištění během pobytu
  • Péče polských koordinátorů
  • Trvalý přístup k výplatním páskám, časovým výkazům a dalším dokumentům prostřednictvím online profilu zaměstnance

Požadavky

Co očekáváme
  • Znalost čtení technických výkresů na dobré úrovni
  • Znalost anglického/nizozemského jazyka na komunikativní úrovni
  • Kvalifikace v oboru svařování
  • Technická znalost nerezové oceli
  • Zkušenosti jako svářeč 141 RVS minimálně 4 roky
  • Požaduje se životopis v angličtině

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou personální agenturu

Personální agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Nizozemsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Nizozemska

Rádi Vám pomůžeme

Kontaktujte mě

Štefan Čižmár

Ano, zaujalo mě to