Order picker - skener a vozík EPT

Veghel €11.3 40 hodín Logistika V-043042
Platba se provádí každý týden na Váš účet
Pracovní nabídka Order picker - skener a vozík EPT Veghel

Popis práce

Co budete dělat
  • Příprava objednávek pomocí skeneru. Sortiment potravin v plastových obalech: omáčky, nápoje atd.
  • Obsluha ručního skeneru na základě systému číslování.
  • Provoz vozíku EPT.
  • Kontrola stavu zboží v každé fázi práce.
  • Příprava objednávek pro expediční oddělení k vyzvednutí.

O společnosti

Krátký úvod

Společnost je lídrem na trhu v oblasti gastronomie. Jedná se o síť společností působících v Nizozemsku a Belgii, která se věnuje podpoře malých i velkých podnikatelů. Nabízí kompletní sortiment od pečiva přes dorty, zmrzlinu, nápoje, kečup, majonézu až po alkohol a nepotravinářské služby. Díky 50 pobočkám v různých regionech Nizozemska jsou dodací lhůty minimální.

Výhody

Co nabízíme
  • Pracovní smlouvy podle nizozemského práva
  • Výdělek 430-450 € brutto/týden.
  • Platba se provádí každý týden na váš účet.
  • Jednosměnný pracovní provoz.
  • Dlouhodobá nabídka s možností práce pro páry.
  • Ubytování podle certifikátu SNF.
  • Nepobírame žádné další poplatky.
  • Pomoc při zajištění dopravy do Nizozemska.
  • Plné pojištění během pobytu.
  • Péče polských koordinátorů.
  • Neustálý přístup k výplatním páskám, výkazům práce a dalším dokumentům prostřednictvím online profilu zaměstnance.

Požadavky

Co očekáváme
  • Angličtina na komunikativní úrovni.

Proč právě Covebo?

Vyberte si ověřenou pracovní agenturu

Pracovní agentura Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) má 20leté zkušenosti s náborem kandidátů na práci v Holandsku. Nabízíme práci v mnoha odvětvích jak ve výrobě, tak v technologii. Flexibilní přístup ke kandidátovi a důslednost v řízení nám umožňují dosahovat stále lepších výsledků.

Bonusy

Kromě toho nabízíme
1
Mobilita

Trvalý přístup na zaměstnanecký portál

2
Pomoc

Pomoc při organizaci dopravy a ubytování

3
Podpora

Podpora od chvíle, kdy odcházíte do práce

Formulář žádosti

Pojďte do Holandska

Ráda pomůžem

Kontaktte má

Sabina Čižmár

Rekrúter