Práce ve výrobě se znalostí angličtiny

Nijkerk €13.27 €14.95 40 hodín Výroba V-043031
práce Práce ve výrobě se znalostí angličtiny Nijkerk

Popis práce

Co budete dělat
  • Práce ve výrobě různých produktů - potravin, domácích potřeb, elektroniky atd
  • Kontrola stavu výrobku v každé fázi výroby
  • Balení výrobků k expedici
  • Další práce ve výrobě

Hledáme pracovníky pro práci v Nizozemsku, nástup do práce ihned. Možnost práce i pro páry. Práce ve výrobě se znalostí angličtiny.

#výroba

Výhody

Co nabízíme
  • Pracovní smlouva podle nizozemských podmínek
  • Výplata na účet každý týden.
  • Mzda 13,27-14,95 EUR/hod
  • Příplatky 120 % - 200 %
  • Ubytování v souladu s certifikátem SNF
  • Doprava do práce v Nizozemsku
  • Pojištění
  • Péče polských koordinátorů
  • Příplatky za pracovní směnu
  • Záloha po prvním odpracovaném týdnu
  • Možnost krátkodobé nebo dlouhodobé práce-podle Vašeho výběru

Požadavky

Co očekáváme
  • Práce ve výrobě se znalostí angličtiny
  • Řidičský průkaz je vítán
  • Nabídka je určena i pro osoby bez zkušeností

Bonusy

Kromě toho nabízíme

Kontaktujte mě

Sabina Čižmár